Netcompany Academy

Netcompany Academy

Nigdy nie przestawaj się uczyć. Wierzymy, że jest to podstawą Twojego sukcesu i dobrego samopoczucia. Dlatego z dumą oferujemy wszystkim pracownikom dostęp do Netcompany Academy, niezależnie od ich stażu pracy.

W Netcompany Academy oferujemy różnorodne, starannie dobrane kursy, seminaria i certyfikacje by wspierać Twój indywidualny rozwój. W miarę postępów w karierze, dostosowujemy ofertę tak, aby podnosić Twoje umiejętności menedżerskie, pogłębiać zrozumienie metodologii, doskonalić zdolności przywódcze i strategiczne.

Wraz z rozwojem, w naturalny sposób weźmiesz na siebie większą odpowiedzialność jako menedżer i poszerzysz sieć kontaktów.

Rocznie Netcompany Academy oferuje

200

Seminariów

500

Sesji "Pop-up"

100,000+

Godzin szkoleń

"Stworzyliśmy Netcompany Academy, aby wspierać rozwój i naukę wszystkich w całej organizacji; to obszerny program, dostępny dla każdego i dopasowany do indywidualnych potrzeb."

André Rogaczewski

CEO & Co-founder

Przejmij kontrolę nad swoją karierą

Jako doświadczony specjalista, prawdopodobnie masz pomysł na to, dokąd ma zmierzać Twoja kariera. Z nami wybierasz ścieżkę, która odpowiada Twoim umiejętnościom i ambicjom. Każda rola i ścieżka kariery są szczegółowo rozpisane. Dzięki temu dokładnie wiesz, czego się od Ciebie oczekuje, aby osiągnąć kolejny poziom. Nasz program rozwoju pomaga rozpędzić karierę i przyspieszać awanse.

Stosy technologiczne, w których będziesz pracować, będą różne w zależności od projektu i klienta. Ta różnorodność pozwoli Ci na ciągły rozwój umiejętności technicznych. Aby wesprzeć Twoją ścieżkę kariery i pomóc w rozwinięciu pełnego potencjału, otrzymasz pomoc od swojego mentora. Będzie to inny ekspert IT z naszej firmy.

Dziel się swoją wiedzą

Pomaganie współpracownikom z różnych zespołów i lokalizacji oraz dzielenie się wiedzą zawsze było kluczowe dla naszego sukcesu. Pracując w zespołach i jesteśmy otwarci i wspierający. Zawsze możesz poprosić kolegę lub kierownika o pomoc.

Dzielenie się wiedzą jest prostsze dzięki naszym Netcompany Centres of Excellence. To wewnętrzne społeczności, oparte na kompleksowej wiedzy. Od konkretnych technologii po metodologie — np. Java, migracja danych, Oracle, .NET, Episerver, Salesforce, SharePoint i wiele innych. Oznacza to, że zawsze jest ktoś w firmie gotowy odpowiedzieć na Twoje szczegółowe pytania. Możesz zatem uczyć się od najlepszych programistów w branży — bez względu na lokalizację.