IT people leading IT people

IT people leading IT people

Wyznaczając kierunek, inspirując i motywując innych, jako organizacja staramy się stworzyć warunki, dzięki którym każdy może maksymalnie wykorzystać swój potencjał.

Nasza filozofia pracy to: IT people leading IT people. Ma to fundamentalne znaczenie i stanowi o wyjątkowości naszej organizacji. Zapewniamy optymalne warunki uczenia się od współpracowników, rozwijania umiejętności menedżerskich i podejmowania kolejnych kroków w kierunku zwiększonej odpowiedzialności.

Długoter­minowy mentoring

Każdy pracownik Netcompany ma swojego mentora — kogoś, z kim może porozmawiać o swoim planie rozwoju i celach zawodowych. Relacja z mentorem jest długoterminowa i zapewnia realne planowanie dalszej kariery. Dzięki mentorowi zapewniony jest ciągły rozwój zawodowy — nawet wtedy, kiedy zmienisz zespół, przeniesiesz się do innych projektów lub będziesz pracować z innymi przełożonymi.

"Czułam, że mam wsparcie od samego początku. Dlatego teraz sama staram się robić to samo dla osób, które do nas dołączają."

Agata Piaskowska

Master

Mentorzy w Netcompany

to doświadczeni pracownicy, którzy byli na tym samym stanowisku co Ty. Dodatkowo, od dnia, w którym zostaniesz menadżerem, sam będziesz mentorem dla kogoś mniej doświadczonego. Oprócz regularnych rozmów, zawsze możesz skontaktować się ze swoim mentorem, aby porozmawiać o projekcie i karierze.