Netcompany Academy

Netcompany Academy

Każdy pracownik Netcompany wkracza na swoją ścieżkę kariery już od pierwszego dnia, gdy dołącza do zespołu. Twój plan rozwoju, zaprojektowany we współpracy z Netcompany Academy, poprowadzi Cię od absolwenta w roli Konsultanta, poprzez członka zespołu — Seniora, aż do stanowiska Managera, Principala i w końcu Partnera.

To Ty decydujesz, która ścieżka kariery jest dla Ciebie odpowiednia. Po prostu wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim zainteresowaniom i ambicjom. Pomożemy Ci zrozumieć, z czym wiąże się każda ścieżka i dokąd Cię zaprowadzi w Twojej karierze. Będziesz zawsze wiedzieć, czego się od Ciebie oczekuje dzisiaj, jutro i w przyszłości.

Gdy się rozwijamy, nasz zespół jest silniejszy.

Aby wspierać Twój ciągły rozwój, zostaniesz zapisany do naszej Netcompany Academy — dostosowanego do Twoich potrzeb programu szkoleniowego, składającego się z seminariów, certyfikatów i kursów typu pop-up, których celem jest uzupełnienie umiejętności i wiedzy zdobytej podczas codziennych zadań.

Wszystkie szkolenia dla pracowników Netcompany są przygotowywane i prowadzone przez naszych specjalistów. Dzięki temu treść, omawiane przypadki i prowadzone dyskusje mają optymalną jakość i są odpowiednio powiązane tematycznie. Harmonogram i treść obowiązkowych seminariów są dostosowane do wybranej przez Ciebie ścieżki kariery, Twojej roli w zespole, oraz Twoich ambicji.

Netcompany Academy umożliwia także zbudowanie silnej sieci kontaktów ze współpracownikami z różnych projektów i krajów. Relacje te mogą nie tylko wzbogacić Twój rozwój zawodowy, ale także będą Ci towarzyszyć podczas całej kariery.

Client Engagement Seminar to pierwsze szkolenie, w którym weźmiesz udział.

Rocznie Netcompany Academy oferuje

200

Seminariów

500

Sesji "Pop-up"

100,000+

Godzin szkoleń