Odkryj swój potencjał

Odkryj swój potencjał

Nie potrzebujesz lat doświadczenia zawodowego, aby być równorzędnym członkiem zespołu – obiecujemy, że już od pierwszego dnia postawimy przed Tobą wyzwania!

Będziesz pracować ramię w ramię nad projektami z resztą Twojego zespołu.

Rozwiniesz umiejętności i wykorzystasz swoją wiedzę technologiczną w rzeczywistych projektach, które mogą pozytywnie wpłynąć zarówno na firmy, jak i na społeczeństwa.

Powierzymy Ci zadania i obowiązki, które pozwolą szybciej rozwijać Twoje umiejętności.

Niedawno ukończyłeś studia?

A może wciąż pracujesz nad swoim dyplomem z informatyki lub stopniem naukowym? W takim razie doskonale do nas pasujesz! Dlaczego? Masz nie tylko otwartą głowę — gotową do nauki i doskonalenia — ale także posiadasz niezbędną wiedzę teoretyczną, by osiągnąć sukces. Od samego początku spodziewaj się intensywnej nauki, nie zapominaj jednak, że Twój zespół zawsze będzie Cię wspierał. Zależy nam, na Twoim sukcesie!

"Nauka jest bardzo intensywna, gdy zaczynasz jako konsultant, zwłaszcza gdy jesteś absolwentem. Ale uważam, że właśnie to jest ekscytujące. Możesz spróbować wszystkiego po trochu"

Joel Järlesäter

Senior Consultant

"Wspieranie i rozwijanie młodych talentów jest jedną z podstawowych części naszej działalności. To Wy będziecie zmieniać społeczeństwa i rozwiązywać przyszłe wyzwania w obszarach takich jak zmiany klimatyczne czy zdrowie."
André Rogaczewski

CEO & Co-founder