IT people leading IT people

IT people leading IT people

W Netcompany wyznajemy zasadę, „IT people leading IT people”. Oznacza to, że możesz omawiać wyzwania i rozwiązania ze swoim kierownikiem projektu, który zawsze ma wykształcenie techniczne, więc otrzymasz istotne i dokładne informacje zwrotne na temat poprawek. Takie podejście jest unikalne dla Netcompany i oznacza, że będziesz mieć optymalne warunki do ciągłego rozwoju.

Obiecujemy połączenie rozwoju kariery, pełnego wyzwań codziennego doświadczenia i dedykowanego wsparcia ze strony wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT. Gwarantuje to, że Twoja energia zostanie ukierunkowana na naukę i doskonalenie konkretnych umiejętności, potrzebnych do osiągnięcia sukcesu i rozwoju.

Długotermin­owy mentoring

Każdy pracownik Netcompany ma swojego mentora — kogoś, z kim może porozmawiać o swoim planie rozwoju i celach zawodowych. Relacja z mentorem jest długoterminowa i zapewnia realne planowanie dalszej kariery. Dzięki mentorowi zapewniony jest ciągły rozwój zawodowy — nawet wtedy, kiedy zmienisz zespół, przeniesiesz się do innych projektów lub będziesz pracować z innymi przełożonymi.

"Bycie mentorem w Netcompany to trwała odpowiedzialność, przez cały czas zatrudnienia pracownika w firmie. Pomagam w rozwoju zawodowym i osobistym poprzez cztery lub pięć corocznych spotkań, kiedy to rozmawiamy o tym, jak idą sprawy i jak tworzymy ramy dalszego rozwoju."
Thomas Koefoed

Partner

Mentorzy w Netcompany

to doświadczeni pracownicy, którzy kiedyś byli na tym samym stanowisku co Ty. Sami także mają swojego mentora, więc wiedzą, czego potrzeba, aby dobrze realizować to zadanie! Możesz skontaktować się ze swoim mentorem i porozmawiać zarówno podczas regularnie zaplanowanych spotkań, ale także poza nimi – kiedy tylko tego potrzebujesz. Mentor pomoże Ci zaaklimatyzować się w firmie i jest także osobą, do której możesz się zwrócić, jeśli masz pytania lub po prostu potrzebujesz rady.